Дриль-шурупокрут Intertool DT-0315
Відео 1Фото 10 |
Intertool DT-0315 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-0315
Усі ціни 25 →Intertool Intertool DT-0315 118190 | 1 499 грн. |
Дрель-шуруповерт аккумуляторный Intertool DT-0315 | 1 266 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний Intertool Li-Ion 18В DT-0315 | 1 349 грн. |
Дриль-шуруповерт Intertool DT-0315 18 V 1.5Ah | 1 269 грн. |
Дрель-шуруповерт аккумуляторная 18В, 1 аккумулятор, Li-ion, 1.3Ач, 17 Нм, | 1 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →