Дриль Intertool DT-0121
Фото 6 |
Intertool DT-0121 |
|
Доступна дриль підвищеної потужності, обладнана зубчастовінцевим патроном (під ключ), який розрахований на кріплення оснащення з діаметром від 1,5 до 13 мм. Позиціонується як ручний електроінструмент базової цінової категорії, який підійде як для активного побутового, так і для професійного застосування. Може використовуватися як основний або замінний інструмент для виконання серійних робіт помірної тривалості (безперервні серії тривалістю до 15 хв).
Завдяки демократичній вартості, стане надійним помічником домашнього DIY-майстра, який самостійно виконує локальні монтажно-демонтажні та оздоблювальні роботи. Впорається з замешиванием помірних обсягів будівельних сумішей. Мережева дриль Intertool DT-0121 має ергономічну пістолетну компонування і комфортні нековзні накладки на основний і наполегливої рукоятках. Колекторний двигун з захистом від пилу працює в парі з витривалим редуктором, забезпечуючи гідний крутний момент і розкручуючи зубчатовенцовий патрон до 2800 об/хв. Його потужності вистачає для швидкого і точного свердління в сталі та кольорових металах (до 13 мм), в деревині (до 40 мм), кераміці, полімерах та ін. Обладнана електронним регулятором швидкості обертання і кнопкою блокування куркового вимикача.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool DT-0121
Усі ціни 17 →Intertool Intertool DT-0121 129263 | 1 499 грн. |
Дрель ударная Intertool DT-0121 | 1 276 грн. |
Дриль ударний Intertool DT-0121 | 1 349 грн. |
Дриль ударна Intertool DT-0121 | 1 199 грн. |
Дрель ударная 950Вт, 0-2800 об/мин, 1.5-13мм, реверс, металлический корпус | 1 399 грн. |