Гайковерт Intertool PT-1103
Відео 1Фото 7 |
Intertool PT-1103 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-1103
Усі ціни 14 →Гайковерт Intertool PT-1103 | 2 497 грн. |
Гайковерт пневматичний INTERTOOL PT-1103 | 1 980 грн. |
Гайковерт пневматичний, 1/2", 576 Нм., професійний, 7500 об/хв. INTERTOOL | 2 999 грн. |
Intertool Гайковерт Intertool пневматический 1/2", 576Нм, 7500об/мин. (PT- | 1 940 грн. |
Гайковерт пневматичний професійний Intertool PT-1103 | 2 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →