Гайковерт Intertool Storm WT-9364
Фото 16 |
Intertool Storm WT-9364 акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm WT-9364
Усі ціни 8 →Гайковерт ударный аккумуляторный Intertool WT-9364 (без ЗУ и АКБ) | 1 831 грн. |
Гайковерт Intertool WT-9364 | 1 829 грн. |
Intertool Гайковерт ударный бесщеточный Intertool 20 В, 300 Nm, 0-3000 уд/ | 1 759 грн. |
Гайковерт ударний акумуляторний з безщітковим двигуном 20 В, 300 Nm, 0-250 | 2 199 грн. |
Гайкокрут ударний акумуляторний з безщітковим двигуном , без ЗП та АКБ INT | 1 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Intertool Storm WT-9364
Ціни на Intertool Storm WT-9364 |
---|---|---|---|---|
Intertool Storm WT-0364 | від 3 198 грн. | 14 пропозицій | ||
Intertool Storm WT-9364 | від 1 699 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →