Гайковерт Intertool PT-1101
Відео 4Фото 6 |
Intertool PT-1101 |
|
Потужний пневматичний гайковерт з вбудованим ударним механізмом. Позиціонується як доступний продукт професійного класу. Призначений для використання в промислових умовах, буде корисний на складальних лініях або в автомобільних майстерень. Прекрасно підійде для шиномонтажу та станцій ремонту легкових/вантажних транспортних засобів. Має міцний повністю алюмінієвий корпус, які без проблем переносить найскладніші умови експлуатації.
За твердженням виробника максимальний крутний момент інструменту може досягати 200 Нм, що цілком достатньо для роботи з гайками/гвинтами значного розміру (до 27 мм). Для ефективної роботи пневматичного гайковерта Intertool PT-1101 необхідний компресор продуктивністю не менше 260 л/хв і прямий шланг з швидкознімними сполуками діаметром 8-10 мм (реальний внутрішній діаметр 3/8 дюйма). Середнє споживання повітря становить 8 CFM (близько 230 л/хв). Передбачено ступеневе регулювання обертального моменту. Має невеликий власний вагу, ергономічний і зручний при тривалому використанні. Комплектується практичним пластиковим кейсом, набором головок від 9 до 27 мм, насадка подовжувач і мастильний матеріал (інструмент вимагає змазування після 1-2 годин роботи).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool PT-1101
Усі ціни 13 →Гайковерт Intertool PT-1101 | 1 525 грн. |
Гайковерт пневматический в чемодане + набор головок, 17 ед, 1/2 INTERTOOL | 1 499 грн. |
Intertool, PT-1101, Гайковерт пневматичний | 1 435 грн. |
Гайковерт пневматичний у кейсі + набір головок 17 од. 1/2" INTERTOOL PT-11 | 1 799 грн. |
Intertool Гайковерт Intertool пневматический и набор головок 17ед 1/2" (PT | 1 249 грн. |
- У комплекті набір аксесуарів (17 шт)