Дриль-шурупокрут Intertool WT-0321
Intertool WT-0321 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool WT-0321
Усі ціни 7 →Дриль-шурупокрут акумуляторний Intertool Li-Ion 12В WT-0321 | 2 159 грн. |
Дриль-шуруповерт Intertool WT-0321 12V 2x1.5Ah | 1 979 грн. |
Дриль-шуруповерт Intertool WT-0321 12V 2x1.5Ah [89143] | 2 639 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний INTERTOOL Li-Ion 12В WT-0321 | 2 399 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторна, Li-Ion 12В INTERTOOL WT-0321 | 2 399 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Li-Ion 12 В INTERTOOL WT-0321 | 2 074 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний, Li-Ion 12 В, 18 Nm, 1.3 Аг, 2 швидкості, 0 | 2 639 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →