Надувне крісло-матрац Intex 58802
Фото 3 |
Intex 58802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58802
Усі ціни 17 →Надувний матрац для плавання Intex 58802-blue 160 x 75см синій INT-58802-b | 474 грн. |
Пляжний надувний шезлонг Intex 58802, 160 х 85 см | 345 грн. |
Надувний матрац для плавання Intex 58802-blue 160 x 75см синій INT-58802-b | 412 грн. |
Надувний матрац Крісло Intex 58802 | 643 грн. |
Intex Крісло-матрас 58802 NP (6) 2 кольори, розміром 160х85см, від 12 рокі | 489 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →