Надувний матрац Intex 58786
Відео 1Фото 4 |
Intex 58786 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58786
Надувний пліт крила ангела Intex 58786 160 x 251см INT-58786 | 544 грн. |
Надувний пліт для катання Intex 58786 «Крила Ангела», 251 x 160 см | 429 грн. |
Надувний пліт крила ангела Intex 58786 160 x 251см INT-58786 | 473 грн. |
Матрац надувний Крила Янгола Intex (58786) (2000904183005) | 1 222 грн. |
Матрац надувний Крила Ангела Intex 58786 Intex (58786) | 1 194 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →