Надувне крісло-матрац Intex 58859
Відео 1Фото 7 |
Intex 58859 |
|
Крісло підходить для дітей від 8 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58859
Усі ціни 18 →Надувне крісло для плавання Intex 58859-blue 152 x 99см синій INT-58859-bl | 456 грн. |
Пляжне надувне крісло з ручками Intex 58859, 152 х 99 см | 395 грн. |
Крісло-шезлонг, синє, 152х99 см Intex 58859 | 545 грн. |
Надувне крісло для плавання золото Intex 58859-yellow 152 x 99см INT-58859 | 456 грн. |
Крісло-шезлонг, жовте, 152х99 см Intex 58859 | 545 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →