Надувний матрац Intex 64755
Відео 2Фото 5 |
Intex 64755 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Купити Intex 64755
Усі ціни 115 →Надувний матрац Intex 64755 синій (25741) | 932 грн. |
Надувной матрас Intex Classic Downy Airbed синий (64755) | 822 грн. |
Надувний матрац Intex Classic Downy Airbed Dura-Beam, 183х203х25 см (64755 | 907 грн. |
Надувний матрац Intex 64755, 183 x 203 x 25 см. Двомісний | 815 грн. |
Матрац велюр Intex 64755 | 806 грн. |
Завдяки бархатистому флокированному покриттю, що нагадує велюр, надувний матрац спеціалізованого виробника Intex належить до когорти моделей для відпочинку (а не для плавання). Флок не дозволить постільній білизні зісковзувати, простий в очищенні і приємний на дотик.
Гідна альтернатива повноцінної ліжка
Використовувати Intex 64755 рекомендується при вилазках на природу або необхідності організувати додаткові спальні місця в квартирі або на дачі.
У матраці використовується система поздовжніх перегородок Fiber-Tech. Вони складаються з численних поліефірних волокон, які, за запевненням виробника, вигідно відрізняються від ребер жорсткості з ПВХ, використовуваних, припустимо, в Intex 68755. Вони краще тримають форму, не схильні до деформацій, міцніші. Відповідно і відпочинок повинен бути комфортніше.
Для двох і не тільки
Матрац позиціонується в якості двомісного, але великі розміри по ширині (183 см) дозволяють розміститися тут і втрьох. Як мінімум, двом дорослим середньої комплекції і дитині тісно тут точно не буде. Підтверджує готовність витримати трьох осіб і максимальне допустиме навантаження в 273 кг.
У спущеному вигляді виріб не дуже громіздке (розміри в упаковці 12x33x37 см) і відрізняється помірною вагою (4.7 кг). У комплектацію з матрацом включена самоклеюча латочка, яка допоможе усунути одиничний прокол. А ось насос в базовій комплектації відсутня: виробник рекомендує застосовувати тільки фірмові механічні або електричні моделі.
Intex 64755-відмінний вибір для кемпінгового туризму, більш комфортна альтернатива класичним карематам і надувним туристичним килимкам.