Надувний матрац Intex 58836
Фото 5 |
Intex 58836 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58836
Усі ціни 6 →Надувний матрац сітка Intex 58836 Жовтий, 178х94 см (IP-174150) | 790 грн. |
Надувний матрац Зелений Intex 58836. Розміром 178х94см | 699 грн. |
Надувний матрац Синій Intex 58836. Розміром 178х94см | 699 грн. |
Надувний матрац для плавання, червоний сітчастий (Intex 58836-K) Довжина 1 | 765 грн. |
Надувний матрац для плавання, синій сітчастий (Intex 58836-S) Довжина 178 | 765 грн. |
Надувний матрац Intex 58836 Intex (58836 (58836NP)) | 969 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →