Надувний матрац Intex 58807
Фото 3 |
Intex 58807 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58807
Усі ціни 18 →Пляжний надувний матрац - рол Intex 58807, 229 х 86 см, фіолетовий | 289 грн. |
Intex 58807 58807(Pink) | 529 грн. |
Надувний матрац Intex для плавання і відпочинку 229х86 см Рожевий RL 58807 | 622 грн. |
Надувний матрац для плавання Intex 58807 з подушкою (Рожевий) | 635 грн. |
Надувний матрац intex 58807 Хвилі (229 -86см) (рожевий) (189290) | 729 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →