Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Intex

Надувний матрац Intex 64765

Фото - Надувний матрац Intex 64765
Відео 1Фото 9
Intex 64765
Колір
Тип
матрац для відпочинку
Кількість місць
2
Максимальне навантаження
273 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
флокіроване покриття (велюр)
Комплектація
подушка / 2 шт. /
механічний насос
Розміри (ДхШхТ)
203x152x25 см
Дата додавання на E-Katalog
липень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 64765

Усі ціни 106 →

Надувний матрац Intex Classic Downy Airbed синій (64765)

Тип: Велюр-матрац / Кількість місць: 2 / Матеріал: ПВХ / Габарити: 203х152х25 см / Додатково: Вага: 4.6 кг
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
788 грн.

Надувний матрац Intex 64765, 152 х 203 х 25 см, із двома подушками, насосом. Двомісний

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
815 грн.

Надувний матрац Intex 64765 (3) "Квін" двомісний, 152х203х25 см, 2 подушки, з ручним насосом, у коробці

Маркетплейс: MAUDAU  Manka З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 095 грн.

Intex Надувний матрац з подушками та насосом Intex 152 х 203 х 25 см Синій (64765)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 149 грн.

Матрац надувний велюр Intex 64765 з подушками та насосом клапан 2 в 1 152х203х25 см Синій

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 299 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 64765

Відеоогляди