Надувний матрац Intex 68759
Фото 3 |
Intex 68759 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 68759
Усі ціни 9 →Надувний матрас Intex 64759 (203 x 152 x 25см) (68759) INT-64759 | 868 грн. |
Надувний матрас Intex 64759 (203 x 152 x 25см) (68759) INT-64759 | 754 грн. |
Надувний двомісний матрац Intex 68759 (152*203*22 см) | 1 010 грн. |
Двоспальний надувний матрац Intex 203x152x22 см (68759) | 998 грн. |
Надувний матрац Intex 64759 (203 x 152 x 25см) (68759) | 853 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →