Надувний матрац Intex 57250
Фото 6 |
Intex 57250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57250
Усі ціни 8 →Надувний пліт Павлін Intex 57250 (193 x 163 x 94см) INT-57250 | 1 000 грн. |
Плотик Intex 57250 Павлин, 193-163-94см | 826 грн. |
Надувний пліт для катання Intex 57250 «Павич», 193 х 163 х 94 см | 379 грн. |
Надувний пліт Павлін Intex 57250 (193 x 163 x 94см) INT-57250 | 869 грн. |
Плотик Павич 193х163 см Intex 57250 | 1 140 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →