Газовий котел Italtherm CITY CLASS 25 F 24 кВт
Відео 3 |
Універсальний настінний газовий котел італійського виробництва, який може стати чудовим рішенням для обслуговування площі до 192 м². Модель відрізняється наявністю двох незалежних контурів циркуляції, що дозволяє забезпечувати як обігрів площі, що обслуговується, так і приготування гарячої води. Потужність нагріву регулюється у діапазоні 8,5-24 кВт. Можливість модуляції пальника дозволяє налаштувати пристрій обслуговування конкретно взятого об'єкта, з урахуванням його обсягу і площі, реального коефіцієнта теплоізоляції.
Газовий котел Italtherm CITY CLASS 25 F обладнаний мідним теплообмінником на контурі опалення. Для роботи ГВП використовується пластинчастий теплообмінник із якісної нержавіючої сталі. У конструкції апарату передбачено триходовий клапан і розширювальний бак об'ємом 8 л. У ролі циркуляційного насоса використовується високонадійна 3-швидкісна помпа фірми Grundfos. Гідрогрупа заснована на латунних комплектуючих.
Обв'язування циркуляційного контуру здійснено за допомогою мідних фітингів. Для підвищення зручності експлуатації електронна панель керування має LED-екран. Котел використовує закриту камеру згоряння з турбованим повітроводом. За налаштування температурного режиму відповідає інтелектуальна система керування. Модель використовує сучасну навісну конструкцію із настінним кріпленням.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italtherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italtherm.
Купити Italtherm CITY CLASS 25 F 24 кВт
Усі ціни 27 →Настінний газовий котел Italtherm City Class 25F + труба | 29 400 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 25 F | 29 900 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 25 F 301021489 | 29 400 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 25 F | 29 900 грн. |
Двоконтурний газовий котел Italtherm City Class 25 F з трубою (301021489) | 29 900 грн. |
Модификації Italtherm CITY CLASS 25 F
Ціни на Italtherm CITY CLASS 25 F |
---|---|---|---|---|
Italtherm CITY CLASS 20 F 19.5 кВт | від 29 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 25 F 24 кВт | від 28 200 грн. | 27 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 30 F 28.2 кВт | від 32 900 грн. | 13 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 35 F 32.4 кВт | від 35 500 грн. | 14 пропозицій |