Газовий котел Italtherm CITY CLASS 25 FR 24 кВт
Italtherm CITY CLASS 25 FR 24 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
Всі характеристики
Характеристики CITY CLASS 25 FR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italtherm CITY CLASS 25 FR 24 кВт
Усі ціни 10 →Настінний газовий котел Italtherm CITY CLASS 25 FR + труба | 28 800 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 25 FR | 29 900 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 25 FR із трубою 1219217914 | 29 900 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 25 FR | 29 900 грн. |
Одноконтурний газовий котел Italtherm City Class 25 FR з трубою (301051503 | 29 900 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Italtherm CITY CLASS 25 FR
Ціни на Italtherm CITY CLASS 25 FR |
---|---|---|---|---|
Italtherm CITY CLASS 25 FR 24 кВт | від 28 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 30 FR 28.2 кВт | від 32 700 грн. | 8 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 35 FR 32.4 кВт | від 35 400 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →