Газовий котел Italtherm CITY CLASS 35 FR 32.4 кВт
Italtherm CITY CLASS 35 FR 32.4 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:32.4 кВт, площа ~ 259 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
Всі характеристики
Характеристики CITY CLASS 35 FR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italtherm CITY CLASS 35 FR 32.4 кВт
Усі ціни 8 →Настінний газовий котел Italtherm CITY CLASS 35 FR + труба | 35 400 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 35 FR | 36 620 грн. |
Котел одноконтурний ITALTHERM CITY CLASS 35 FR 301051505 | 36 120 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 35 FR | 36 620 грн. |
Одноконтурний газовий котел Italtherm CITY CLASS 35 FR 2001207 | 36 620 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Italtherm CITY CLASS 35 FR
Ціни на Italtherm CITY CLASS 35 FR |
---|---|---|---|---|
Italtherm CITY CLASS 25 FR 24 кВт | від 28 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 30 FR 28.2 кВт | від 32 700 грн. | 8 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 35 FR 32.4 кВт | від 35 400 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →