Газовий котел Italtherm CITY CLASS 28 C 25.5 кВт
Відео 4Фото 2 |
Italtherm CITY CLASS 28 C 25.5 кВт
23.3 кВт25.5 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:25.5 кВт, площа ~ 204 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 140 мм
t° водопостачання:від 35 °С, до 55 °С
Всі характеристики
Характеристики CITY CLASS 28 C
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italtherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italtherm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italtherm CITY CLASS 28 C 25.5 кВт
Усі ціни 13 →Настінний газовий котел Italtherm City Class 28C | 31 800 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 28 C 301021488 | 32 620 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 28 C | 33 120 грн. |
Двоконтурний газовий котел Italtherm City Class 28 C 301021488 | 33 120 грн. |
ще 8 пропозицій
anonim
16 грудня 2019, 19:22
Цей котел 1раз на день сам включається, пише 20 020 і сам включається. це норма? #
Відеоогляди
Модификації Italtherm CITY CLASS 28 C
Ціни на Italtherm CITY CLASS 28 C |
---|---|---|---|---|
Italtherm CITY CLASS 24 C 23.3 кВт | від 28 900 грн. | 17 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 28 C 25.5 кВт | від 31 800 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →