Газовий котел Italtherm CITY CLASS 20 F 19.5 кВт
Відео 3 |
Надійний та ефективний газовий котел італійської фірми Italtherm, який може стати хорошим вибором для обігріву приміщення площею до 156 м². Це комбінована двоконтурна модель, що дозволяє організувати роботу як опалення, так і ГВП. Пристрій використовує закриту камеру згоряння та нагрівач із можливістю модуляції полум'я. Автоматичний контроль температурного режиму та можливість тонкого налаштування нагріву дозволяють моделі підключатися як до радіаторних батарей, так і теплої підлоги.
Газовий котел Italtherm CITY CLASS 20 F збирається із комплектуючих найвищої якості. Мідний теплообмінник та латунна гідрогрупа забезпечують гранично тривалий термін служби системи опалення. Допоміжний теплообмінний контур, який обслуговує ГВП, побудований на основі не менш надійної та довговічної нержавіючої сталі. У конструкції передбачено циркуляційний насос. Є й розширювальний бак. Передбачено опцію літнього режиму роботи. Електронна система керування робить налаштування нагріву максимально простим і точним. Ця модель поєднує в собі граничну ефективність та максимальну економічність. Котел встановлюється на настінний підвіс. Система нагрівання може живитися як від газопроводу, так і автономного балона зі зрідженим газом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italtherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italtherm.
Купити Italtherm CITY CLASS 20 F 19.5 кВт
Усі ціни 9 →Настінний газовий котел Italtherm City Class 20F + труба | 28 900 грн. |
Котел турбований ITALTHERM CITY CLASS 20 F 301051460 | 29 620 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 20 F | 29 620 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 20 F | 29 620 грн. |
Модификації Italtherm CITY CLASS 20 F
Ціни на Italtherm CITY CLASS 20 F |
---|---|---|---|---|
Italtherm CITY CLASS 20 F 19.5 кВт | від 28 731 грн. | 9 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 25 F 24 кВт | від 28 900 грн. | 25 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 30 F 28.2 кВт | від 32 700 грн. | 11 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 35 F 32.4 кВт | від 35 400 грн. | 12 пропозицій |