Навушники
Jabra Evolve2 65 Stereo USB-A MS with Charging Stand
Відео 11Фото 12 |
Jabra Evolve2 65 Stereo USB-A MS with Charging Stand |
|
Зарядна станція входить в комплект.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 65 Stereo USB-A MS with Charging Stand
Усі ціни 22 →Гарнітура Jabra Evolve 2 65 Stereo USB-A + база (26599-999-989) | 11 679 грн. |
Безпровідні навушники Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-A+база 26599-999-989 | 11 673 грн. |
Наушники Jabra Evolve2 65 Ms Stereo Stand Black (26599-999-989) | 10 522 грн. |
Наушники Jabra Evolve2 65 ms Stereo Stand Black (26599-999-989) | 10 764 грн. |
Навушники Jabra Evolve2 65 MS Stereo Stand Black (26599-999-989) | 10 644 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →