Навушники
Jabra Evolve2 50 USB-C MS Stereo (25089-999-899)
Фото 12 |
Jabra Evolve2 50 USB-C MS Stereo |
|
Сертифікація Microsoft Teams. Активне шумозаглушення. Комбіноване підключення.
Інші комплектації: Jabra Evolve2 50 USB-A UC Stereo, Jabra Evolve2 50 USB-A MS Stereo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 50 USB-C MS Stereo
Усі ціни 15 →Наушники Jabra Evolve 2 50 Ms USB-C Stereo (25089-999-899) | 7 180 грн. |
Навушники Jabra Evolve 2 50 MS USB-C Stereo (25089-999-899) | 6 451 грн. |
Jabra Evolve2 50, USB-C MS Stereo 25089-999-899 | 6 174 грн. |
Навушники Jabra Evolve 2 50 MS USB-C Stereo (25089-999-899) 25089-999-899 | 7 482 грн. |
Jabra Навушники Jabra Evolve 2 50 MS USB-C Stereo (25089-999-899) 25089-99 | 7 482 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →