Ванна Jacob Delafon Elite 180x80 см
Відео 1Фото 2 |
Jacob Delafon Elite 180x80 |
|
Flight — запатентований матеріал компанії Jacob Delafon. Складається з двох шарів акрилу, між якими шар композита. Товщина трьох шарів 12 мм, що надає ванні міцність при невеликій вазі в порівнянні з чавуном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Elite 180x80 см
Ванна из композит-акрила Jacob Delafon Elite 180X80 - E6D032RU-00 E6D032RU | 46 450 грн. |
Ванна із композит-акрилу Jacob Delafon Elite 180X80 - E6D032RU-00 E6D032RU | 46 450 грн. |
Ванна з композит-акрилу JACOB DELAFON ELITE 180х80 + ніжки (E6D032RU-00) | 46 450 грн. |
Ванна из композит-акрила Jacob Delafon Elite 180X80 - E6D032RU-00 E6D032RU | 46 450 грн. |
Ванна из композит-акрила Jacob Delafon Elite 180X80 - E6D032RU-00 + БЕСПЛА | 46 450 грн. |
Відеоогляди
Модификації Jacob Delafon Elite
Ціни на Jacob Delafon Elite |
---|---|---|---|---|
Jacob Delafon Elite 170x70 см | від 37 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Jacob Delafon Elite 170x75 см | від 29 450 грн. | 4 пропозиції | ||
Jacob Delafon Elite 180x80 см | від 46 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Jacob Delafon Elite 190x90 см | від 42 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →