Ванна Villeroy & Boch Subway 180x80 см
Відео 8Фото 9 |
Villeroy & Boch Subway 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 180x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Villeroy & Boch SUBWAY Duo 180Х80см (без ніжок) UBA180SUB2V | 385 800 грн. |
Ванна акрилова Villeroy & Boch SUBWAY Duo 180Х80см (без ніжок) UBA180SUB2V | 42 770 грн. |
Ванна акрилова Villeroy&Boch Subway 180х80 UBA180SUB2V-01 | 45 463 грн. |
Ванна акрилова VILLEROY&BOCH SUBWAY 180х80 (UBA180SUB2V-01) | 60 079 грн. |
Villeroy&Boch UBA180SUB2V-01 SUBWAY Duo 180Х80 (без ножек) | 38 799 грн. |
Ванна акриловая Villeroy & Boch Subway Duo 180x80 UBA180SUB2V-01 | 58 781 грн. |
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Subway
Ціни на Villeroy & Boch Subway |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 160x70 см | від 48 678 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Subway 170x75 см | від 13 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 180x80 см | від 38 799 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →