Мишка
Jedel GM740
Jedel GM740 2020 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel GM740
Усі ціни 7 →Ігрова провідна комп'ютерна миша JEDEL GM740 Gaming Mouse оптична для комп | 450 грн. |
Ігрова дротова миша USB JEDEL GM740 з підсвічуванням 3200dpi мишка Чорна з | 549 грн. |
Ігрова провідна миша USB JEDEL GM740 з підсвічуванням 3200dpi мишка Чорна | 554 грн. |
USB Миша Jedel GM740 ігрова з підсвічуванням | 343 грн. |
Ігрова дротова миша USB JEDEL GM740 з підсвіткою 3200 dpi | 499 грн. |
Ігрова дротова миша USB JEDEL GM740 з підсвіткою 3200dpi мишка Чорна з чер | 340 грн. |
Ігрова провідна миша USB JEDEL GM740 з підсвічуванням 3200dpi мишка Чорна | 409 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →