Вантажна шина Jinyu JA626 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JA626 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JA626 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 8 →Jinyu JA626 (универсальная) (385/65R22.5 164K) | 14 218 грн. |
Jinyu JA626 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 164K 20PR | 13 800 грн. |
Jinyu JA626 M+S 385/65 R22.5 164K | 13 853 грн. |
Jinyu JA626 (прицепная) 385/65 R22.5 164K | 14 458 грн. |
Jinyu JA626 (385/65R22.5 164K) | 14 341 грн. |
ще 3 пропозиції