Вантажна шина Jinyu JF518 215/75 R17.5 135L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF518 215/75 R17.5 135L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF518 215/75 R17.5 135L
Усі ціни 15 →Jinyu JF518 (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133L | 6 917 грн. |
Jinyu JF518 (рулевая) (215/75R17.5 135L) | 6 232 грн. |
Jinyu JF518 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133L 16PR | 5 760 грн. |
Jinyu JF518 215/75 R17.5 135/133L | 6 349 грн. |
Jinyu JF518 (Рулевая) (215/75R17.5 135/133L) | 6 068 грн. |
ще 10 пропозицій