Мийка високого тиску Karcher OC 6-18 (1.328-500.0)
Відео 2Фото 14 |
Karcher OC 6-18 акк.1 штакк.відсутній |
|
Модель Karcher OC 6-18 поставляється без акумулятора, а модель OC 6-18 Battery Set комплектується акумулятором на 2.5 Агод та зарядним пристроєм
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher OC 6-18
Karcher OC 6-18 (1.328-500.0) | 5 790 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher OC 6-18 1.328-500.0 | 6 560 грн. |
Karcher OC 6-18 1.328-500.0 | 6 720 грн. |
Портативна мінімийка Karcher OC 6-18(1.328-500.0) | 6 399 грн. |
Відеоогляди
Модификації Karcher OC 6-18
Ціни на Karcher OC 6-18 |
---|---|---|---|---|
Karcher OC 6-18 Battery Set | від 9 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Karcher OC 6-18 | від 5 790 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →