Мийка високого тиску Karcher K 2 Power Control Home (1.673-603.0)
Фото 5 |
Karcher K 2 Power Control Home |
|
Побутова міні-мийка початкового рівня із портфоліо авторитетного бренду Karcher. Модель працює під керуванням електромотора потужністю 1400 Вт з живленням від побутової електромережі 230 В. Рівень тиску водяного струменя передбачається регулювати в широкому діапазоні від 20 до 110 бар. Для його зміни передбачається зручний перемикач на струменевій трубці Vario Power. У комплектації Home миючий агрегат поставляється з насадкою для поверхонь Patio і пляшкою фірмового миючого засобу об'ємом 500 мл.
Karcher K 2 Power Control Home можна підключати до систем гарячого водопостачання з температурою носія не більше 40 °С. Маневреності мийці надають колеса транспортування, а для зручності її переміщень в конструкцію впроваджена регульована по висоті телескопічна ручка. Також модель укомплектована 5-метровим шлангом високого тиску із швидкознімним підключенням Quick Connect. Свободу дій міні-мийці забезпечує мережевий шнур 5-метрової довжини. Вага агрегату в повному обмундируванні складає 4 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 2 Power Control Home
Усі ціни 6 →Мінімийка високого тиску Karcher K2 Power Control Home 1.673-603.0 | 7 483 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher K2 Power Control Home 1.673-603.0 | 7 298 грн. |
Karcher K2 Power Control Home 1.673-603.0 | 7 476 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K2 Power Control Home 1.673-603.0 | 7 473 грн. |
Минимойка высокого давления Karcher K2 Power Control Home 1.673-603.0 | 7 479 грн. |
Karcher K 2 Power Control Home | 8 148 грн. |