Мийка високого тиску Karcher K 2 Power Control Car (1.673-608.0)
Фото 5 |
Karcher K 2 Power Control Car |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 2 Power Control Car
Мінімийка високого тиску Karcher K 2 Power Control Car (1.673-608.0) | 7 018 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher K2 Power Control Car 1.673-608.0 | 7 011 грн. |
Karcher K2 Power Control Car 1.673-608.0 | 7 182 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 2 Power Control Car (1.673-608.0) | 7 008 грн. |
Минимойка высокого давления Karcher K 2 Power Control Car (1.673-608.0) | 7 014 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →