Мийка високого тиску Karcher K 5 Power Control Home (1.324-553.0)
Фото 8 |
Karcher K 5 Power Control Home |
|
Якісне миття побутового класу, обладнане практичним розпилювальним пістолетом Power Control. Пістолетна рукоятка забезпечує оптимальне налаштування розпилення під різні типи водостійких поверхонь: на ній можна виставити один з трьох рівнів тиску, що доповнюються ще одним рівнем з хімією, що чистить. У режимі максимальної продуктивності Karcher K 5 Power Control Home видає водяний струмінь під напором до 145 бар.
Така висока потужність доречна для видалення найбільш стійких грязьових відкладень. Karcher K 5 Power Control Home комплектується практичною струминною трубкою, грязьовою фрезою, насадкою Patio для очищення води напором плоских поверхонь. Також в мийці знайшла застосування система Plug 'n' Clean для швидкої та зручної заміни засобів для чищення. Воду агрегат здатний брати з водопроводу або окремо ємностей (завдяки самовсмоктувальному насосу). У корпусі моделі є слот для розміщення пістолетної рукояті, є кріплення для намотування шланга високого тиску 10-метрової довжини, передбачаються колеса транспортування і телескопічна ручка. Важить пристрій у збиранні трохи менше 13 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 5 Power Control Home
Усі ціни 16 →Минимойка высокого давления Karcher K 5 Power Control Home (1.324-553.0) | 16 320 грн. |
Минимойка высокого давления Karcher K 5 Power Control Home (1.324-553.0) | 18 068 грн. |
Karcher K5 Power Control Home (1.324-553.0) | 16 399 грн. |
Karcher K 5 Power Control Home (1.324-553.0) | 16 990 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Power Control Home 1.324-553.0 | 16 489 грн. |