Мийка високого тиску Karcher K 7 Premium Power Home (1.317-171.0)
Фото 9 |
Karcher K 7 Premium Power Home |
|
Двигун із водяним охолодженням. У комплекті ємність із миючим засобом
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 7 Premium Power Home
Усі ціни 47 →Міні-мийка Karcher K 7 Premium Power Home (1.317-171.0) 1.317-171.0 | 24 999 грн. |
Мінімийка Karcher K 7 Premium Power Home 1.317-171.0 | 21 399 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 7 PREMIUM POWER HOME (1.317-171.0) 1.31 | 23 999 грн. |
KARCHER K 7 PREMIUM POWER HOME (1.317-171.0) | 23 999 грн. |
Мийка високого тискуKarcher K7 Premium Power Home (1.317-171.0) UA-UCRF | 22 679 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →