Мийка високого тиску Karcher K 5 Compact 1.630-750.0 (1.630-750.0)
Відео 7Фото 8 |
Karcher K 5 Compact 1.630-750.0 |
|
Компактна версія мийного агрегата Karcher K 5 ідеальним чином вписується в концепцію приусадебно-гаражного застосування для чищення забруднень середньої «тяжкості». Мінімийка подає воду під тиском до 145 бар, чого з лишком достатньо для усунення з оброблюваних поверхонь найбільш неподатливой і присохлої бруду. Роботою пристрою заправляє движок потужністю 2100 Вт з водяним охолодженням.
Алюмінієвий насос Karcher K 5 Compact New прокачує до 500 л водних мас за 1 годину. Цікавим чином у приладу реалізована намотування шланга високого тиску 8-метрової довжини, який збирається в моток навколо передньої панелі і кріпиться гумовим ремінцем. На кінчику «хвоста» шланга можна споглядати пістолет-пульверизатор. В роботі мийний агрегат використовує водопровідну, так і стоячу воду, також на озброєння пристрою поставлені бачок для мийного засобу та водяний фільтр. В інтересах зручності пересування модель оснащена телескопічною ручкою і транспортувальні колесами. Експлуатація агрегата можлива у вертикальній і горизонтальній позиції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 5 Compact 1.630-750.0
Усі ціни 32 →Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Compact (1.630-750.0) | 11 200 грн. |
Минимойка Karcher K 5 Compact (1.630-750.0) | 12 309 грн. |
Мийка високого тиску Karcher K 5 Compact (1.630-750.0) | 11 499 грн. |
Минимойка Karcher K 5 Compact (1.630-750.0) | 12 087 грн. |
Karcher K 5 Compact (1.630-750.0) | 11 450 грн. |
компактна, для більшості потреб підходить ідеально немає Pesnok: користуюся Karcher K 5 Compact 1.630-750.0 більше року |