Садова повітродувка-пилосос Karcher LBB 1060/36 Bp Pack (1.042-510.0)
Відео 1Фото 8 |
Karcher LBB 1060/36 Bp Pack |
|
Модель з артикулом 1.042-509.0 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, а модель 1.042-510.0 - з акумулятором 6 Агод та зарядним пристроєм у комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher LBB 1060/36 Bp Pack
Усі ціни 26 →KARCHER LBB 1060/36 BP (1.042-510.0) | 30 133 грн. |
Садовая воздуходувка Karcher Lbb 1060/36 Bp (1.042-510.0) | 30 564 грн. |
KARCHER LBB 1060/36 BP (1.042-510.0) | 29 982 грн. |
Повітродувка Karcher LBB 1060/36 Bp, 36В, 6 Аг (1.042-510.0) 1.042-510.0 | 33 999 грн. |
KARCHER LBB 1060/36 Bp, 36В, 6 Ач (1.042-510.0) | 33 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →