Пилосос
Karcher NT 30/1 Ap L
Karcher NT 30/1 Ap L |
|
Напівавтоматична система очищення фільтра.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher NT 30/1 Ap L
Усі ціни 44 →Пилосос сухого та вологого прибирання Karcher NT 30/1 Ap L 9.611-259.0 | 17 499 грн. |
Пилосос Karcher NT 30/1 Ap L | 17 299 грн. |
Karcher Karcher NT 30/1 Ap L. влажная/сухая уборка (1.148-221.0) | 17 299 грн. |
Пилосос для сухого та вологого прибирання NT 30/1 Ap L (1.148-221.0) 1.148 | 17 299 грн. |
Пилосос з мішком Karcher NT 30/1 Ap L (1.148-221.0) | 17 600 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →