Пилосос
Karcher T 12/1 Eco (1.355-135.0)
Фото 6 |
Karcher T 12/1 Eco |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher T 12/1 Eco
Усі ціни 13 →KARCHER Т 12/1 eco (1.355-135.0) | 15 292 грн. |
Професійний пилосос Karcher T 12/1 EcoEfficiency (1.355-135.0) | 15 225 грн. |
Пилосос сухого прибирання Karcher T 12/1 eco!еfficiency 1.355-135.0 | 17 299 грн. |
Karcher T 12/1 Eco!Efficiency (1.355-135.0) | 13 999 грн. |
Професійний пилосос Karcher T 12/1 Eco!Efficiency (1.355-135.0) 1.355-135. | 15 399 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →