Каталог   /   Авто та мото   /   Додаткове обладнання   /   Мийки високого тиску   /   Karcher

Мийка високого тиску Karcher OC Handheld Compact (1.328-120.0)

Фото - Мийка високого тиску Karcher OC Handheld Compact
Фото 14
Karcher OC Handheld Compact
Максимальний тиск
15 бар
Витрата води
150 л/год
Максимальна t води на вході
40 °C
Шланг високого тиску
5 м
Насадки
універсальна 3 в 1
насадка-піногенератор
Функції та можливості
забір води з ємності
фільтр води / вбудований /
Джерело живлення
акумулятор
Комплектний акумулятор
вбудований
Напруга акумулятора
7 В
Ємність акумулятора
2.5 Агод
Час роботи
30 хв
Габарити
25x71x18.6 см
Вага
0.8 кг / без АКБ /
Офіційний сайт
kaercher.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Маркування виробника
1.328-120.0

Насадка Multi Jet 4 в 1. Зарядка через USB type C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Karcher OC Handheld Compact

Усі ціни 18 →

Мінімийка портативна Karcher OC Handheld Compact (1.328-120.0) 1.328-120.0

Мобільне прибирання Завдяки всмоктувальному шлангу, що входить до комплекту, та вбудованому акумулятору ви можете легко приби... щерати в дорозі — без підключення до водопроводу та електромережі (не сумісний з перехідником для садового шланга). Універсальність дозволяє використовувати пристрій для найрізноманітніших завдань: наприклад, для чищення велосипедів, садового та кемпінгового спорядження, прибирання за собаками або локального очищення автомобіля. Роз'єм USB-C на пристрої дозволяє гнучко заряджати його навіть у дорозі, наприклад, в автомобілі або від портативного зарядного пристрою. Регулювання тиску зі світлодіодною індикацією Залежно від завдання прибирання ви можете перемикатися між режимами Max (15 бар) та eco!Mode (6 бар). Ідеально підходить для делікатних поверхонь або для продовження часу роботи акумулятора до 30 хвилин. Світлодіодна індикація надає інформацію про поточний стан заряду акумулятора. Легка та компактна конструкція пристрою Мінімізує займаний простір під час транспортування та зберігання — інноваційна конструкція пристрою дозволяє скласти ручку після використання. Завдяки невеликій вазі та мінімалістичному дизайну пристрій легко обробляти, і він зручно лежить у руці навіть під час тривалого використання. Ефективний та дбайливий середній тиск Завдяки ефективній технології насадок Kärcher і системі 4 в 1 Multi Jet, мийка високого тиску очищає дбайливо та економить воду. Бруд видаляється дуже ефективно. Ідеальний вибір для захисту чутливих компонентів велосипедів, таких як підшипники, ущільнення або втулки. Надійне та точне очищення навіть у важкодоступних місцях.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 999 грн.

KARCHER OC HANDHELD COMPACT (1.328-120.0)

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 491 грн.

KARCHER OC HANDHELD COMPACT (1.328-120.0)

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 514 грн.

Мийка ручна Karcher OC Handheld Compact (1.328-120.0)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Мийка середнього тиску KARCHER OC Handheld Compact (1.328-120.0)

Виробник - KARCHER;Максимальний тиск - 15;Продуктивність - 150;Комплектація - струминна трубка;Особливості - інтегрований ак... щеумулятор, фільтр для очищення води;Максимальний тиск - 15;Продуктивність - 150;Комплектація - Зарядний пристрій: USB-кабель + адаптер 5 В/2 А (по 1 шт.). Струменева трубка 4-в-1 Multi Jet. Всмоктуючий шланг 5 м. Пляшка для миючого засобу. ;Розміри - 254х71х186 мм;Вага - 0,78;Мінімальний тиск
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 568 грн.
ще 13 пропозицій