Каструля Kela Calido 12472
Фото 8 |
Kela Calido 12472 4 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Calido 12472
Усі ціни 28 →Каструля чавунна з кришкою KELA Calido. чорна. 26 см 4.6 л (12472) 12472 | 6 109 грн. |
KELA CALIDO (12472) | 3 661 грн. |
KELA CALIDO (12472) | 3 643 грн. |
Кастрюля Kela Calido 26 см 5.0 л (12472) | 6 241 грн. |
Каструля Kela Calido 26 см 5.0 л (12472) | 6 241 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kela Calido 12472
Ціни на Kela Calido 12472 |
---|---|---|---|---|
Kela Calido 12471 | від 3 160 грн. | 26 пропозицій | ||
Kela Calido 12472 | від 3 609 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →