Кухонний ніж Kela Rondo 19029
Kela Rondo 19029 |
Колір | | Тип | лопатка для сиру | Матеріал леза | сталь | Матеріал рукояті | сталь | Країна походження бренду | Німеччина | Офіційний сайт | kela.ua | Дата додавання на E-Katalog | серпень 2021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
|
| Ніж для сиру KELA Rondo. 23 см (19029) 19029Ніж для сиру KELA Rondo з харчової нержавіючої сталі. Зручний та практичний ніж-лопатка для назрізання твердих сортів сиру. П... щерактична деталь: петля для підвішування на рукоятці. Якщо вам подобається дизайн товарів Rondo. у нас нас на сайті. через поле пошуку. ви можете знайти багато іншого кухонного приладдя з цієї серії. Tovary.net.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 449 грн. | | |
|
| Нож для сыра Kela Rondo 23 см 19029Нож для сыра Kela Rondo 23 см 19029 - настоящие любители сыра точно оценят нож для сыра Kela из серии Rondo, длиной в 23 см.... щеОн идеально нарезает на тонкие ломтики как сыры твердых сортов, такие, как пармезан, гран падано, или выдержанная гауда, так и мягкие сорта. как маасдам, или эмменталь. Kitchen.uaЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | | 489 грн. | | |
|
| Кухонный нож Kela Rondo Cheese 23 см (19029) 19029Кухонный нож Kela Rondo Cheese 23 см (19029) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 523 грн. | | |
|
| Кухонний ніж Kela Rondo Cheese 23 см (19029) 19029Серія - Rondo, для сиру, нержавіюча сталь, 23 см, сріблястий Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 381 грн. | | |
|
| Kela Кухонний ніж Kela Rondo Cheese 23 см (19029) 19029+ 15 грн бонус, Серія - Rondo, для сиру, нержавіюча сталь, 23 см, сріблястий Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 381 грн. | | |
Динаміка цін на Kela Rondo 19029
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна