Кухонний ніж Tramontina Utilita 25631/100
Tramontina Utilita 25631/100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Utilita 25631/100
Усі ціни 8 →Ніж для сиру Tramontina (25631/100) | 401 грн. |
Нож для сыра Tramontina (25631/100) | 401 грн. |
Нож для сыра Tramontina 27 см 25631/100 | 422 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Utilita Cheese Black (25631/100) 25631/100 | 339 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Utilita Cheese Black (25631/100) 25631/ | 339 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Utilita 25631/100:
- Загальна довжина — 27 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →