Кухонний ніж Kela Rondo 19014
Kela Rondo 19014 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Rondo 19014
Усі ціни 20 →Ніж для тіста KELA Rondo. 5.5 см (19014) 19014 | 449 грн. |
Нож для сыра Kela Rondo 5,5 см 19014 | 489 грн. |
Кухонный нож Kela Rondo Dough 5,5 см (19014) 19014 | 483 грн. |
Кухонний ніж Kela Rondo Dough 5,5 см (19014) 19014 | 439 грн. |
Kela Кухонний ніж Kela Rondo Dough 5,5 см (19014) 19014 | 439 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →