Кухонний ніж Kela Rondo 19012
Kela Rondo 19012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Rondo 19012
Усі ціни 13 →Ніж для видалення серцевини яблука KELA Rondo. 22 см (19012) 19012 | 449 грн. |
Кухонный нож Kela Rondo для удаления сердцевины яблока 22 см (19012) 19012 | 661 грн. |
Кухонний ніж Kela Rondo для видалення серцевини яблука 22 см (19012) 19012 | 486 грн. |
KELA Rondo (19012) 24819 | 489 грн. |
Ніж для видалення серцевини яблука KELA Rondo, 22 см (19012) 00000024819 | 549 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →