Кухонний ніж Kela Rondo 19033
Kela Rondo 19033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Rondo 19033
Усі ціни 20 →Ніж для цедри KELA Rondo. 16x2.5x2 см (19033) 19033 | 329 грн. |
Нож для цедры Kela Rondo 16 см 19033 | 359 грн. |
Кухонный нож Kela Rondo Peel 16 x 2,5 x 2 см (19033) 19033 | 499 грн. |
Кухонний ніж Kela Rondo Peel 16 x 2,5 x 2 см (19033) 19033 | 335 грн. |
Kela Кухонний ніж Kela Rondo Peel 16 x 2,5 x 2 см (19033) 19033 | 335 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →