Спальний мішок Kelty Cosmic 40 Long
Відео 2Фото 4 |
Kelty Cosmic 40 Long легкийпух зріст до 183 см, t 4 °Cзріст до 198 см, t 4 °C |
|
Подовжений спальник-кокон американського виробника Kelty призначений для високих людей зростом до 198 см. Він оптимальний для використання в літній час, а завдяки своїй легкості (790 грамів) ідеально підходить для пішого та велосипедного туризму. Спальний мішок Kelty Cosmic 40 Long позиціонується в якості рішення високої цінової категорії. Частково це обумовлено використанням натурального утеплювача, в ролі якого застосовується пух, а також застосуванням технології DriDown.
Це спеціальна водовідштовхувальна просочення, яка краще захищає пуховий наповнювач від вологи і сприяє його швидкому висиханню при намоканні. Такий матеріал разом із зручно регульованим капюшоном здатні забезпечити теплий і комфортний сон за температури повітря вище 4 °C тепла. Доповнює оснащення кокона зовнішня кишеня для ліхтарика або інших дрібниць і якісна фурнітура, в тому числі 2-стороння блискавка з стрічкою, попередження заїдання тканини і заїдання застібки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelty 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelty.
Купити Kelty Cosmic 40 Long
Усі ціни 14 →Спальний мішок Kelty Cosmic 40 Long (35414821-LR) 35414821-LR | 6 930 грн. |
Спальний мішок Kelty Cosmic 40 Long 35414821-LR | 6 930 грн. |
Спальный мешок Kelty Cosmic 40 Long | 6 930 грн. |
Спальник Kelty Cosmic 40 Long (35414821-LR) | 6 930 грн. |
Kelty спальник Cosmic 40 Long | 6 930 грн. |
- Розрахований на зріст до 198 см
Модификації Kelty Cosmic 40 Long
Ціни на Kelty Cosmic 40 Long |
---|---|---|---|---|
Kelty Cosmic 40 Regular | від 6 266 грн. | 16 пропозицій | ||
Kelty Cosmic 40 Long | від 6 670 грн. | 15 пропозицій |