Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1000 (FK0110510W02)
від 3 334 до 5 018 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1000
Сортувати
Kermi Kermi FKO 11 500x1000 | 4 099 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK011 500x1000 (FK0110510W02) | 4 483 грн. |
Kermi FKO 11 500x1000 | 3 334 грн. |
Kermi FKO 11 500x1000 FK0110510W02 | 4 460 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1000 | 4 180 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо