Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x2000
від 9 630 до 17 681 грн. Порівняти ціни 31 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x2000
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Profil-K FK0 22 500x2000 | 15 143 грн. |
Kermi Kermi FKO 22 500x2000 | 10 694 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X2000 мм | 12 101 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-K, FK0 22 500X2000 мм FK0220520W | 12 115 грн. |
Kermi, Therm-X2, Profil-K, FK0 22 500X2000 мм (FK0220520W02) | 12 115 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо