Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 12 600x1600 (FTV120601601R2K)
від 6 150 до 11 900 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 12 22
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 12 600x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 12 600x1600
Сортувати
Kermi Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 12 600X1600 мм (FTV120601601R2K) | 11 639 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Profil-V FTV 12 тип 600x1600 мм Therm-X2 2472 Вт F | 11 900 грн. |
Радиатор отопления Kermi Ftv 12 600x1600 | 11 596 грн. |
Kermi Profil-V FTV 12 тип 600x1600 мм Therm-X2, 2472 Вт (FTV120601601R2K) | 11 900 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо