Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x600
від 5 000 до 9 355 грн. Порівняти ціни 40 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x600
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Profil-V FTV 22 500x600 (FTV220500601R2K) | 6 411 грн. |
Kermi Kermi FTV 22 500x600 | 6 033 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X600 924 Вт FTV2205006 | 6 411 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 22 500X600 мм 924 Вт | 6 387 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X600 924 Вт (FTV220500601R2K) | 6 411 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо