Кухонна мийка Kernau KGS V60 1.5B1D 970x500
Фото 5 |
Kernau KGS V60 1.5B1D |
|
Гарантія від виробника — 10 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KGS V60 1.5B1D 970x500
Усі ціни 9 →Kernau Kgs V 60 1,5B1D Black Metallic | 5 261 грн. |
Кухонная мойка Kernau KGS V 60 1,5B1D BLACK METALLIC | 5 158 грн. |
KERNAU KGS V 60 1,5B1D BLACK METALLIC | 5 077 грн. |
Кухонна мийка Kernau KGS V 60 1,5B1D Pure white | 10 947 грн. |
Kernau KGS V 60 1,5B1D Pure white | 10 680 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →