Збірної диск KESKIN KT22 Retro 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,6
Відео 9Фото 28 | від 9 049 до 14 812 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації KESKIN KT22 Retro 16
Характеристики
KESKIN KT22 Retro 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KESKIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KESKIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KESKIN KT22 Retro 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,6
Сортувати
Keskin KT22 (8J x 18 5x114.3 ET40 DIA72.6) GL На замовлення з Європи. | 13 102 грн. |
Keskin KT22 W8.0 R18 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6 TGLP | 13 892 грн. |
Диски Keskin KT22 Retro 8x18 5x114,3 ET40 DIA72,6 (matt black painted) (10 | 9 503 грн. |
Keskin KT22 (8J x 18 5x114.3 ET40 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 13 102 грн. |
Keskin KT22 (8J x 18 5x114.3 ET40 DIA72.6) MB На замовлення з Європи. | 14 022 грн. |
Keskin Tuning KT22 MBP R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6 | 14 812 грн. |
Диски Keskin KT22 Retro 8x18 5x114,3 ET40 DIA72,6 (black lip polished) (10 | 9 049 грн. |
Диски Keskin KT22 Retro 8x18 5x114,3 ET40 DIA72,6 (gold lip polished) (100 | 9 049 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі